Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla uczennic z Pniew

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #stypendium   #pniewy   

W środę, 30 listopada w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla najlepszych uczniów z Wielkopolski, wśród których znalazły się ponownie dwie uczennice Zespołu Szkół im. Emilii Sczanieckiej w Pniewach, Aleksandra Przewoźna z 3 klasy Technikum Gastronomicznego, której średnia ocen wynosiła 5,45 oraz Adrianna Wasik z 3 klasy Liceum Ogólnokształcącego, która uzyskała średnią ocen 5,4.

 

Warto podkreślić, że są to te same uczennice, które w ubiegłym roku również odebrały stypendium ministra za rewelacyjne wyniki w nauce. Uczennice podkreślają, że sumienność oraz systematyczność oraz wiara w siebie są kluczem do sukcesu.

 

To może Cię także zainteresować:
Dominika ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl / Bogumiła Hładki | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze