Barwnie i radośnie podczas festynu św. Marcina

14.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#festyn   #rodzina   #niepodległość   #pniewy   

W Pniewach już po raz ósmy odbył się Festyn św. Marcina. 11 listopada br. na ulicę Spacerową przybyli mieszkańcy Pniew by razem świętować radość z niepodległości.

 

Podczas festynu częstowano rogalami marcińskimi i kawą. Dzielni ratownicy medyczni zaprezentowali zasady udzielania pierwszej pomocy przy użyciu defibrylatorów zakupionych w ramach Budżetu Obywatelskiego. Na najmłodszych czekały balony w barwach narodowych, animacje, gry i zabawy. Nie mogło tego dnia również zabraknąć Świętego Marcina. Było barwnie i radośnie. Organizatorami festynu był Burmistrz Gminy Pniewy, Radni Rady Miejskiej, Stowarzyszenie Kupców Pniewskich oraz Stowarzyszenie Luzak.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Wieczornica poświęcona niepodległej Polsce
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze