Tragiczny wypadek w Podrzewiu

11.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #auto   #pniewy   

Dzisiaj około godziny 7:50 na trasie K92 w Podrzewiu doszło do wypadku w wyniku którego zmarł 41-letni mieszkaniec Pniew. 

 

W zdarzeniu brały udział 3 samochody. Mercedes którym kierował mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, cysterna którą kierował mieszkaniec województwa lubelskiego oraz Fiat Doblo w którym poruszali się dwaj mieszkańcy Pniew. Kierujący fiatem 41-latek zmarł, natomiast pasażer został przetransportowany do szpitala przez LPR. Na miejscu policjanci wykonali oględziny, sporządzili niezbędną dokumentację, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków. Ze wstępnych ustaleń wynika iż przyczyną zdarzenia mogło być zaśnięcie jednego z kierujących.

Szczegółowe okoliczności zostaną wyjaśnione w ramach śledztwa prokuratorskiego.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew
97 urodziny Marii Witkowiak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Szamotuły | foto: KPP Szamotuły, szamotuly.psp.wlkp.pl - asp. Michał Klimek

Komentarze