Międzypokoleniowe spotkanie ze smakiem w Pniewach

06.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #warsztaty   #kulinaria   #pniewy   

W środowe popołudnie - 4 października 2017 r., w pracowni gastronomicznej Zespołu Szkół im. E. Sczanieckiej w Pniewach odbyły się międzypokoleniowe warsztaty kulinarne. Podczas zajęć prowadzonych przez p. Urszulę Sawczyn przygotowano wiele tradycyjnych potraw z wykorzystaniem sezonowych produktów. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń i przepisów.

 

Zajęcia odbywają się w ramach realizacji projektu „Międzypokoleniowe spotkania ze smakiem”, dofinansowanego ze środków Programu „Działaj lokalnie X” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodka „Działaj Lokalnie” – LGD KOLD we Lwówku. Beneficjentem projektu jest Stowarzyszenie Pniewskich Amazonek „Razem Raźniej” współpracujące z pracownikami Urzędu Miejskiego Pniewy i Ośrodka Pomocy Społecznej w Pniewach.

 

To może Cię także zainteresować:
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Mikołajki w Lubocześnicy
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze