Jarmark św. Wawrzyńca w Pniewach

08.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#festyn   #zabawa   #pniewy   

W minioną niedzielę na terenie Łazienek Miejskich odbył się już po raz 16 „Jarmark św. Wawrzyńca”. Jak co roku na mieszkańców gminy Pniewy czekały liczne atrakcje. Na scenie pojawili się: Sandra Rugała z zespołem, Roman Gierczyk z hitem „Zabrałaś mi lato”, Lady Be Good, brazylijski zespół Ciganos en Fuga. Podczas trwania imprezy odbyły się regaty o Puchar Burmistrza oraz turniej w piłce plażowej.

 

Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne oprócz pniewskiej wody przygotowało dla mieszkańców szereg atrakcji takich jak: szukanie nakrętek i gwoździ wykrywaczem metalu, pokaz zadymiania i czyszczenia kanalizacji, zamykanie zasuw, obserwowanie żywego osadu oraz analizę twardości wody.

Nie mogło również zabraknąć tego dnia pniewskich przedsiębiorców z lokalnymi produktami. Pniewska Akademia Rodzin Aktywnych włączyła się w warsztaty kulinarne na których można było skosztować ciasta z fasoli czy smalcu wegańskiego.

 

To może Cię także zainteresować:
Mikołajki w Lubocześnicy
Pniewy: Rozświetlanie choinki
"Zanim przyjdą goście"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze