Wykład lekarza w Dziennym Domu Seniora

12.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#senior   #lekarz   #zdrowie   #pniewy   

W poniedziałkowe popołudnie 10 lipca 2017r. w Dziennym Domu Seniora w ramach profilaktyki zdrowotnej odbyło się spotkanie z lekarzem dr hab. n. med. Arletą Kowala-Piaskowską. Temat spotkania był bardzo ciekawy i interesujący nas wszystkich wykład: „Borelioza i inne choroby odzwierzęce”.

 

Wszyscy każdego dnia jesteśmy narażeni na kontakt z kleszczem, dlatego po powrocie do domu ze spaceru powinniśmy bacznie sprawdzić nasze ciało, obserwować wszelkie zmiany na skórze, a niepokojące zmiany skonsultować z lekarzem. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Stowarzyszenia Pniewskich Amazonek „Razem Raźniej”, oprócz Amazonek uczestniczyli również licznie zebrani Seniorzy.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew
97 urodziny Marii Witkowiak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze