Wakacyjna biesiada

10.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wakacje   #biesiada   #senior   #pniewy   

Seniorzy Dziennego Domu Seniora w słoneczne czwartkowe popołudnie 6 lipca 2017r. spotkali się w mini parku przy Ośrodku Pomocy Społecznej na wakacyjnej biesiadzie. Przy akompaniamencie akordeonowym p. J. Starosty śpiewano piosenki biesiadne, a pod kierunkiem sołtysa wsi Śmiłowo (gm. Szamotuły) p. Lecha Sowińskiego i p. kierownik OPS Bernadety Markiewicz Seniorzy konkurowali ze sobą w grze zespołowej w kule „JEU DE BOULES”.

 

Przed rozpoczęciem wyjaśniono zasady i reguły (rozgrywki odbywają się przy pomocy metalowych kul o średnicy od 70 do 80 mm i wadze od 0,6 do 0,8 kg oraz kuli drewnianej stanowiącej „cel” o średnicy od 25 do 35 mm, partia jest rozgrywana do 13 punktów). Uczestników podzielono na dwie grupy: damską i męską. Z początku było duże przerażenie i skupienie, ale z czasem gra okazała się dobrą zabawą. Po zakończeniu rozgrywek ogłoszono wyniki - zwyciężyły panie.

Panu Lechowi serdecznie dziękujemy za wspólną grę i poświęcony nam czas.

 

To może Cię także zainteresować:
Wypadek dwóch samochodów na obwodnicy Pniew
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze