Wypadek drogowy w Dusznikach

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #kierowca   #duszniki   

W czwartek 30 listopada o godz. 05.39 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym i jednej osobie poszkodowanej w miejscowości Duszniki na ul. Chełmińskiej.

 

Oprócz jednego zastępu z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Szamotułach do zdarzenia wyjechały także wozy bojowe OSP Duszniki, OSP Podrzewie, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy, który znajdował się w przydrożnym rowie. Kierująca znajdowała się wewnątrz pojazdu.

Działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu akcji, wydobyciu osoby poszkodowanej z pojazdu, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, rozłączeniu akumulatora oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym. Jedna osoba poszkodowana została przewieziona do szpitala w Szamotułach.

W działaniach ratowniczych brały udział 3 zastępy (14 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

 

To może Cię także zainteresować:
Lista poszukiwanych krótsza o 10 osób
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl / Opracował: st. sekc. Łukasz Kawka Zdjęcia: st. sekc. Rafał Roszyk

Komentarze