Święto Pyry w Szczepankowie

12.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dzieci   #rodzina   #gotowanie   #ostroróg   

Jesienne świętowanie w Szczepankowie odbyło się już po raz czwarty. Głównym punktem programu były potrawy przygotowane z ziemniaków. Goście mogli spróbować: szarych kluch z kapustą, placków ziemniaczanych, zupy kartoflanej i pyr z gzikiem. Na stołach nie zabrakło również pysznych ciast i kompotów.

 

Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w konkursach z nagrodami oraz pobawić się na dmuchanych zamkach. Jesienny klimat podkreśliło ognisko przygotowane przez OSP Szczepankowo, można było nie tylko przygotować sobie kiełbaskę, ale także spędzić wspólnie czas i porozmawiać. To kolejna udana impreza zorganizowana przez sołectwo Szczepankowo i Stowarzyszenie „Szczepany”.

 

To może Cię także zainteresować:
Mikołajki w Lubocześnicy
Burmistrz Szamotuł wcielił się w rolę Świętego Mikołaja
Odwiedziny dzieci w komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ostrorog.pl / UMiG Ostroróg | foto: ostrorog.pl

Komentarze