Trzy osoby poszkodowane w wypadku w Bobulczynie

11.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #ostroróg   

W czwartek 6 lipca o godz. 14.27 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych w miejscowości Bobulczyn gm. Ostroróg.

 

Oprócz dwóch zastępów z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Szamotułach do zdarzenia wyjechały także wozy bojowe OSP Ostroróg, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali dwa samochody osobowe (Skoda, Audi), które zderzyły się ze sobą, następnie pojazd marki Audi uderzył w przydrożne drzewo. Kierujący oraz pasażerowie opuścili pojazdy przed przybyciem SP i znajdowali się w pobliżu.

Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, rozłączeniu akumulatorów, pomocy ratownikom z ZRM w udzielaniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, zakręceniu zaworu instalacji gazowej w samochodzie Audi oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych.

Trzy osoby poszkodowane (w tym dziecko lat 9) zostały przewiezione przez ZRM do szpitala w Szamotułach.

W działaniach ratowniczych brały udzia4 3 zastępy (18 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz Policja.

Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

 

To może Cię także zainteresować:
Wieczornica poświęcona niepodległej Polsce
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew
Fotoprzestroga

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl / Opracował: st. sekc. Łukasz Kawka Zdjęcia: OSP Ostroróg

Komentarze