Wielkanocne spotkanie integracyjne

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#wielkanoc   #integracja   #ostroróg   

W sobotę 8 kwietnia 2017r. w ośrodku rekreacyjnym nad Jeziorem Mormin Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Ostrorogu zorganizowało Wielkanocne Spotkanie Integracyjne.

 

W imprezie uczestniczyli; Burmistrz Miasta i Gminy Ostroróg – dr Sławomir Szałata, Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu – Rafał Szorcz, Radny Powiatu Szamotulskiego – Ludwik Błajet i członkowie Stowarzyszenia wraz z opiekunami. Wszyscy goście brali czynny udział w konkursach i zabawach. Punktem na który czekali członkowie Stowarzyszenia były nagrody za gniazda dla zająca przygotowane przez niepełnosprawnych. Właściciele ośrodka poczęstowali nas smacznym wypiekami oraz obiadem. Wielkanocne Spotkanie Integracyjne odbyło się dzięki wsparciu finansowemu uzyskanemu od Burmistrza Miasta i Gminy Ostroróg oraz od Starostwa Powiatowego w Szamotułach.

 

To może Cię także zainteresować:
VIII Turniej Piłki Nożnej w Ostrorogu
Otwarcie drogi Kluczewo - Kluczewo Huby
Wieczornica poświęcona niepodległej Polsce

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ostrorog.pl / Zarząd Stowarzyszenia | foto: ostrorog.pl

Komentarze