Dzielnicowi odzyskali skradziony samochód

10.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #auto   #kradzież   #obrzycko   

Odzyskany skradziony samochód, to efekt bacznej obserwacji podległego rejonu przez dzielnicowego. Pojazd odnaleziony w Obrzycku zaginął na terenie Wrocławia.

 

Dzielnicowy, to policjant dbający o bezpieczeństwo mieszkańców w swoim rejonie służbowym. Często nazywany jest policjantem „pierwszego kontaktu”. Dzielnicowy, to funkcjonariusz, który często rozwiązuje sytuacje problemowe, ale też taki, który powinien dobrze znać przydzielony rejon służbowy.

Tym razem znajomością rejonu służbowego wykazali się policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Obrzycku. We wtorek podczas służby, tuż po jej rozpoczęciu, w trakcie obchodu zwrócili uwagę na podejrzany samochód, który był zaparkowany przy ul. Kościelnej w Obrzycku. Granatowy Peugeot 207 nie posiadał tablic rejestracyjnych i brakowało mu zderzaków.

Policjanci nie pozostali obojętni na widok samochodu i za pośrednictwem dyżurnego sprawdzili go w policyjnych systemach. Okazało się, iż ich podejrzenia były słuszne. Peugeot został skradziony na terenie Wrocławia.

Na miejsce przyjechali kryminalni oraz technik kryminalistyki.

Policjanci wykonali oględziny, a także rozpytali okolicznych mieszkańców. Samochód został zabezpieczony do celów procesowych.

O odnalezieniu skradzionego peugeota powiadomiono jednostkę prowadzącą sprawę kradzieży.

 

To może Cię także zainteresować:
Obrzycko: Kolędowanie na Rynku
Lista poszukiwanych krótsza o 10 osób
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.policja.gov.pl / (S.Chuda) | foto: szamotuly.policja.gov.pl

Komentarze