Akcja "Kolejorz rodakom na kresach"

05.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#pomoc   #zbiórka   #dary   #święta   #kaźmierz   

Środowisko kibicowsko-patriotyczne tradycyjnie przed świętami organizuje zbiórkę artykułów dla Polaków mieszkających na Kresach. Kaźmierska Sekcja po raz siódmy uczestniczy w akcji, tym razem zbierając chemię gospodarczą w 8 punktach. Dzięki coraz większej świadomości lokalnej społeczności pobito kolejny rekord w ilości zgromadzonych darów. Kilkanaście kartonów pod koniec listopada już trafiło do najbardziej potrzebujących Rodaków zza wschodniej granicy.

 

Chcielibyśmy w tym miejscu bardzo podziękować wszystkim darczyńcom oraz właścicielom sklepów z którymi współpracujemy od lat. Osobne podziękowania dla kadry nauczycielskiej i dzieciaków ze szkół podstawowych z Tarnowa Podgórnego, którzy także bardzo zaangażowali się w zbiórkę. Szersze info: forum.hejlech.pl

Jeden Naród ponad granicami

Lech Poznań Sekcja Kaźmierz

 

To może Cię także zainteresować:
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Samochód uderzył w drzewo
"Zanim przyjdą goście"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kazmierz.pl / Lech Poznań Sekcja Kaźmierz

Komentarze