Pożar samochodu w Gaju Wielkim

10.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #pożar   #auto   #kaźmierz   

We wtorek 7 listopada o godz. 07.22 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu w miejscowości Gaj Wielki gm. Kaźmierz.

 

Dyżurny SK do zdarzenia zadysponował jeden zastęp z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Szamotułach, jeden zastęp OSP Kaźmierz oraz powiadomił Policje.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali pożar komory silnika w samochodzie osobowym. Kierujący opuścił pojazd przed przybyciem SP i znajdował się w pobliżu.

Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu dwóch prądów gaśniczych w natarciu na palący się samochód. W

działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy (8 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej, Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Policja.

 

To może Cię także zainteresować:
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew
Fotoprzestroga
Zatrzymany z narkotykami

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl / Opracował: st. sekc. Łukasz Kawka Zdjęcia: OSP Kaźmierz

Komentarze