Ćwiczenia "Las 2017"

09.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #ćwiczenia   #las   #kaźmierz   

W dniu 8 października 2017r., na terenie Nadleśnictwa Pniewy (Leśnictwo Kaźmierz) w miejscowości Radzyny odbyły się ćwiczenia taktyczne pod kryptonimem "Las 2017", w których udział wzięły jednostki OSP z terenu gm. Kaźmierz.

 

Organizatorem manewrów był Zarząd Gminny ZOSP RP w Kaźmierzu oraz Prezes zaprzyjaźnionej jednostki OSP Międzychód Radosław Gałężewski. Odpowiedzialnym za szkolenie był Komendant Gminny. Rejon koncentracji znajdował się w Agro-Zalewie u p. Jarosława Pszczoły. Strażacy ćwiczyli założenia taktyczne z gaszenia pozorowanego pożaru lasu oraz dostarczanie wody do pożaru z wykorzystaniem buforowania wody w zbiornikach brezentowych na zorganizowanym punkcie czerpania. Obserwatorami ćwiczeń byli: Wójt Gminy Kaźmierz Zenon Gałka, Leśniczy z Kaźmierza p.Andrzej Rzeszuto oraz p.Jarosław Pszczoła, któremu strażacy dziękują za udostępnienie terenu. Na koniec podsumowano zmagania.

 

To może Cię także zainteresować:
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"
Samochód uderzył w drzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osp-kazmierz.pl / Sylwia Szczepańska | foto: osp-kazmierz.pl

Komentarze