Przebudowa ul. Sienkiewicza w Kaźmierzu

09.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#droga   #przebudowa   #inwestycja   #kaźmierz   

25 sierpnia rozpoczęła się przebudowa ulicy Sienkiewicza w Kaźmierzu. Pracami zajmuje się Przedsiębiorstwo Robót Drogowo — Mostowych S.A. w Szamotułach. Projekt przebudowy zakłada wykonanie jezdni bitumicznej o szerokości 5m, składającej się z dwóch pasów ruchu o szerokości 2,5m każdy.

 

Obok drogi znajdować się będzie pobocze o szerokości 2,5m umocnione kruszywem łamanym, a dalej zostanie zlokalizowany rów – mulda. W najniższym jego miejscu zostanie umiejscowiona studnia betonowa z osadnikiem, do której będzie spływać woda opadowa. Projekt przebudowy zakłada również wykonanie z kostki brukowej chodnika o szerokości 1,5m wraz ze zjazdami do posesji. Prace mają potrwać do końca września tego roku.

 

To może Cię także zainteresować:
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
Prace na ulicy Słonecznikowej w Pniewach
Działań na drogach ciąg dalszy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kazmierz.pl / to | foto: kazmierz.pl

Komentarze