Szkoła na Leśnej rozpoczyna kolejną współpracę

30.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #współpraca   #wronki   

26 listopada 2017 r. Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach – Monika Kozber oraz Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Staszica w Pile - Donat Mierzejewski, podpisali umowę o współpracy Szkoły na Leśnej z Uczelnią. Dzięki temu porozumieniu uczniowie Zespołu Szkół nr 1, będą mogli m.in.: korzystać ze specjalistycznych pracowni, uczestniczyć w seminariach i konferencjach naukowych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych Uczelni – do czego szczególnie zachęcał Rektor prof. nadzw. dr hab. Donat Mierzejewski. Współpracę Uczelni i Szkoły będzie wspierał Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz.

 

Przy okazji wizyty w PWSZ w Pile goście mieli okazję zapoznać się z kampusem akademickim, w szczególności z bazą laboratoryjną Instytutu Politechnicznego, a także z Auditorium Maximum i nowoczesnym Centrum Fizjoterapii Uczelni.

Jest to już kolejne, czwarte porozumienie o współpracy, które stanowi realizację idei edukacji praktycznej konsekwentnie podejmowanej od kilku lat w Szkole na Leśnej.

 

To może Cię także zainteresować:
Dominika ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl / Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile

Komentarze