Leśna wyróżniona w ogólnopolskim konkursie

13.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #konkurs   #wyróżnienie   #wronki   

Uczennice Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach: Julia Dokrzewska i Kamila Dziurleja z klasy II cd zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu 'Hejter, haker, e-obywatel".

 

Patronat nad konkursem objął Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, a jego założeniem było opisanie negatywnych zjawisk, występujących w Internecie oraz zaprojektowanie możliwości pozytywnego funkcjonowania w tej przestrzeni w formie eseju. Udział wzięło kilkuset licealistów z całej Polski, ale laureatów było tylko dwudziestu.

Zwyciężczynie, poza nagrodami rzeczowymi, będą miały okazję uczestniczyć w Międzynarodowej Konferencji w Formacie Weimarskim w Senacie 4 grudnia 2017 roku, a także odbędą wycieczkę po Warszawie i zwiedzą Centrum Nauki Kopernik.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze