Magazyn wysokiego składowania oficjalnie otwarty

12.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#magazyn   #otwarcie   #wronki   

Blisko 47 m wysokości, 6,5 tys. m2 powierzchni, a do tego 26 tys. miejsc paletowych, mogących pomieścić 230 tys. sztuk urządzeń dużego AGD - tak w dużym skrócie opisać można magazyn wysokiego składowania, który 8 września Amica oficjalnie otwarła we Wronkach.

 

Budowa trwała niespełna rok i stanowiła ogromne wyzwanie - zarówno pod względem inwestycyjnym, jak i logistycznym. Wielokrotnie podkreślano zresztą ten fakt w trakcie piątkowej konferencji prasowej z udziałem dziennikarzy i rzeczników prasowych, którą Amica postanowiła zorganizować w samym sercu obiektu.

Magazyn wysokiego składowania powstał w ramach strategii "Hit 2023" realizowanej przez firmę od roku 2014. Jest on najwyższym obiektem tego typu w Polsce i jednym z najwyższych w Europie. - W pełni zautomatyzowany system sterowania pozwala układać około 1,6 tys. artykułów na godzinę. Te zaawansowane technologicznie rozwiązania pozwolą jeszcze szybciej i sprawniej pakować oraz dostarczać produkty do odbiorców - informuje Grupa Amica.

Podczas konferencji, władze firmy podziękowały wszystkim osobom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia. Uczestnicy spotkania mieli też niebywałą okazję wejścia na dach obiektu.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
Wronki: Bal Pluszowego Misia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze