Akcja "Kręci mnie bezpieczeństwo" w Chojnie

09.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #prewencja   #bezpieczeństwo   #obóz   #dzieci   #młodzież   #wronki   

7 sierpnia br. strażacy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Szamotułach odwiedzili dzieci i młodzież przebywającą na dwóch obozach w miejscowości Chojno, łącznie ponad 50 osób.

 

W ramach akcji "Kręci mnie bezpieczeństwo" pod patronatem Pana Mariusza Błaszczaka – Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, przeprowadzono pogadanki na temat ogólnie rozumianego bezpieczeństwa (tlenek węgla, pożary, elektryczność, bezpieczeństwo nad wodą, w lesie oraz podczas gier i zabaw w terenie). Omówiono zasady zgłaszania zdarzeń do stanowiska kierowania. W ramach promocji zawodu strażaka przedstawiono naszą służbę i pokazano ubranie bojowe strażaka. Na zakończenie rozdano ulotki związane z akcją.

 

To może Cię także zainteresować:
Dominika ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl / Opracowanie i zdjęcia: st. kpt. Przemysław Chojan

Komentarze