Ostatnie umowy w tym roku podpisane!

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#umowa   #dotacja   #starosta   #szamotuły   

216 tys. zł to łączna wartość umów, które Starosta Józef Kwaśniewicz podpisał z 12 mieszkańcami Powiatu Szamotulskiego na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Spotkanie z nowymi przedsiębiorcami odbyło się w czwartek 30 listopada. Wspomniane dotacje były ostatnimi, jakie przyznano w tym zakresie w roku 2017.

 

Naprawa i konserwacja sprzętu (tele)komunikacyjnego, montaż klimatyzacji, usługi fryzjerskie i kosmetyczne, wynajem fotobudki, indywidualne i grupowe konsultacje dietetyczne, prowadzenie warsztatów kulinarnych - to tylko niektóre z branż, w jakich mieszkańcy już wkrótce zaczną działać na powiatowym rynku pracy.

Każda z 12 podpisanych umów to wsparcie w wysokości 18 tys. zł. Środki pochodziły z Funduszu Pracy (2 umowy), programu POWER (9 umów) oraz WRPO (1 umowa).

 

To może Cię także zainteresować:
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Walczyli o Puchar Starosty
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze