"BeBi - Będę Biznesmenem"

01.12.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #biznes   #wronki   

Po raz kolejny młodzież ze Szkoły na Leśnej pokazała klasę! Troje uczniów z klasy 4m: Maciej Skotarczak, Damian Kompiel i Sebastian Łojewski przeszli do finałowej siódemki konkursu "BeBi - Będę Biznesmenem". Pokonali aż 47 drużyn z terenu Wielkopolski!

 

Organizatorem konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Konkurs polegał na opracowaniu autorskiego projektu przedsięwzięcia biznesowego w formie opracowania pisemnego i prezentacji. Do konkursu zgłosiło się 50 trzyosobowych zespołów. Do finału wybrano 7.

Pomysł otwarcia restauracji wegetariańskiej „Warzywko” autorstwa uczniów z Wronek spotkał się z dużym uznaniem i zainteresowaniem ze strony jury konkursu. Prezentacja młodych biznesmenów, która odbyła się 20 listopada została bardzo wysoko oceniona - zespół znalazł się w finałowej trójce!

15 grudnia odbędzie się Gala Finałowa i ogłoszenie wyników.

 

To może Cię także zainteresować:
Dominika ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze