Pożegnali wakacje, powitali szkołę

08.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #nauczyciel   #rok szkolny   #szamotuły   

W poniedziałkowy poranek 4 września uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Szamotułach uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018. W inauguracji, która odbyła się w hali "Nałęcz", oprócz społeczności szkolnej i rodziców uczniów, uczestniczyła wieloletnia Dyrektor tejże placówki, Przewodnicząca Rady Powiatu Szamotulskiego, Maria Przybylska.

 

Po serdecznym powitaniu młodzieży, w tym przede wszystkim uczniów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z ZS nr 3, odbyło się wręczenie nagród i stypendiów Starosty dla uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce oraz wyróżniają się swoimi osiągnięciami sportowymi. W imieniu Starosty Józefa Kwaśniewicza, Przewodnicząca Rady Powiatu pogratulowała 16 stypendystom oraz laureatom 2 nagród życząc im dalszych sukcesów.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew
Świetna gimnastyka dla umysłu i świętomarcińskie rogale

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze