Komenda nadal w remoncie

09.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #przebudowa   #remont   #szamotuły   

Na przełomie czerwca i lipca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej przy ulicy Obornickiej w Szamotułach rozpoczęła się długo oczekiwana przebudowa placu manewrowego. Wykonawca zadania wyłoniony w postępowaniu przetargowym - HERZOG BAUFIRMA, po podpisaniu umowy niezwłocznie przystąpił do działania. Z placu zniknęły zniszczone i zapadnięte płyty, niebawem zastąpi je kostka betonowa. Nowej nawierzchni doczeka się także wjazd na plac, który dodatkowo zostanie poszerzony.

 

Ponadto, inwestycja przewiduje wykonanie kanalizacji deszczowej oraz zasilania c.o. dla budynku garażowego znajdującego się przy placu manewrowym. Całkowita wartość zadania to ponad 421 tys. zł. Powiat natomiast wesprze je kwotą 140 tys. zł.

 

To może Cię także zainteresować:
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Walczyli o Puchar Starosty
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze