Dachowanie samochodu w Kąsinowie

08.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #auto   #dachowanie   #wypadek   #szamotuły   

W poniedziałek 7 sierpnia o godz. 22.42 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Szamotułach wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na trasie Szamotuły - Poznań w miejscowości Kąsinowo.

 

Dyżurny SK do zdarzenia zadysponował dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Szamotułach oraz powiadomił Policję i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali samochód osobowy, który po dachowaniu znajdował się w rowie. Świadek zdarzenia poinformował KDR, że kierujący opuścił pojazd i oddalił się z miejsca zdarzenia w kierunku miejscowości Szamotuły. O zaistniałej sytuacji została powiadomiona Policja, która jadąc na miejsce zauważyła poszukiwaną osobę. W trakcie dojazdu na miejsce Policji z poszkodowanym na miejsce dotarł ZRM.

Działania SP polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, oświetleniu terenu działań, postawieniu pojazdu na koła, rozłączeniu akumulatora oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem drogowym.

W działaniach ratowniczych brały udział 2 zastępy (8 ratowników) z Państwowej Straży Pożarnej Policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Przyczyny zdarzenia ustala Policja.

 

To może Cię także zainteresować:
Lista poszukiwanych krótsza o 10 osób
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Walczyli o Puchar Starosty

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.psp.wlkp.pl / Opracował: st. sekc. Łukasz Kawka Zdjęcia: mł. ogn. Patryk Paszkowski

Komentarze