Akcja "SpoKREWnieni służbą"

21.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #krew   #zbiórka   #szamotuły   

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oddawali krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”. Zależy im na zwróceniu uwagi na fakt, iż krew niejednokrotnie ratuje ludzkie życie.

 

18 kwietnia br. przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach oraz jednostek terenowych stawili się w Oddziale Terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szamotułach, aby oddać krew w ramach akcji „SpoKREWnieni służbą”.

Zbiórka bezcennego, ratującego życie płynu odbyła się w ramach ogólnopolskiej akcji zorganizowanej przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych.

W akcji na terenie Szamotuł wzięli udział policjanci z miejscowej jednostki Policji, a także z Komisariatu Policji we Wronkach oraz z Rewiru Dzielnicowych w Kaźmierzu.

Dzięki zaangażowaniu honorowych dawców udało się zebrać krew, która zasili szpitale i będzie mogła pomóc osobom w potrzebie.

Niniejsza akcja została zorganizowana w celu zwrócenia uwagi na fakt, iż każda ilość oddanej krwi jest bezcennym darem, który może uratować ludzkie życie.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"
Młodzież poznała dzieła Fridy Kahlo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.policja.gov.pl | foto: szamotuly.policja.gov.pl

Komentarze