Dofinansowanie z programu PIECYK - 2017

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dofinansowanie   #szamotuły   

13 kwietnia br. w Urzędzie Miasta i Gminy Szamotuły odbyło się spotkanie informacyjno – doradcze z przedstawicielem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu - Maciejem Kołowskim na temat wsparcia w ramach programu PIECYK – 2017 (wymiana źródeł ciepła w budynkach jednorodzinnych i lokalach mieszkalnych). Spotkanie przygotowane zostało z inicjatywy Wydziału Ekologii i Ochrony Środowiska szamotulskiego UMiG.

 

Mieszkańcy są żywo zainteresowani możliwością dofinansowania wymiany źródła ciepła i na spotkaniu pojawiła się duża grupa zainteresowanych. Wiceburmistrz Dariusz Wachowiak przedstawił prelegenta, który w kilkunastominutowej prezentacji przekazał podstawowe informacje dotyczące tematu dofinansowania. Po prezentacji nastąpiła seria odpowiedzi na zadawane szczegółowe pytania.

Wszyscy zainteresowani tematem, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu mogą skorzystać z informacji na stronach utrwalonych na zdjęciach. Mogą również zasięgnąć informacji w Wydziale Ekologii i Ochrony Środowiska szamotulskiego UMiG.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"
Młodzież poznała dzieła Fridy Kahlo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: szamotuly.pl | foto: szamotuly.pl

Komentarze