Starostowie spotkali się z gospodarzami gmin

18.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#starosta   #powiat   #spotkanie   #szamotuły   

W czwartkowe popołudnie 13 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Szamotułach odbyło się kolejne spotkanie starostów szamotulskich z gospodarzami miast i gmin powiatu. Uczestniczył w nim również Mikołaj Grzyb, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, a zarazem Przewodniczący Komisji Rozwoju Regionalnego i Współpracy Międzynarodowej. W trakcie spotkania radny poruszył m.in. kwestie związane z bieżącą pracą Sejmiku, współpracą zagraniczną z Ukrainą oraz pozyskiwaniem środków przez samorządy z programów WRPO i PROW.

 

Starostowie wraz z wójtami i burmistrzami rozmawiali natomiast o wspólnych inwestycjach drogowych, zastanawiali się też nad możliwością sięgania po środki zewnętrzne i współdziałaniem w zakresie innych zadań gminnych i powiatowych.

Władze Powiatu pochyliły się nad informacją Burmistrza Ostroroga Sławomira Szałaty dotyczącą złego stanu technicznego drogi Ostroróg - Kluczewo i nazajutrz zaczęli działać tam pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"
Młodzież poznała dzieła Fridy Kahlo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze