Błękitni Wronki o krok od Centralnej Ligi Juniorów

14.11.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #błękitni   #wronki   

Juniorzy młodsi Błękitnych Wronki w pierwszym pojedynku barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów okazali się lepsi od Ostrovii Ostrów Wielkopolski i zagrają z najlepszą drużyną województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Wronczanie w pierwszym meczu rozegranym w Popowie zwyciężyli 1:0 po bramce Kacpra Zaborskiego, a spotkanie rewanżowe zakończyło się wynikiem 3:0 dla Błękitnych. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: Kacper Zaborski, Dawid Forszpaniak i Patryk Sciurkowski.

Po wyeliminowaniu Ostrovii, wroniecka jedenastka zagra z najlepszą drużyną województwa kujawsko-pomorskiego – Chemikiem Bydgoszcz lub UKS SMS Włocławek. Zwycięzca tego pojedynku w przyszłej rundzie zagra w ogólnopolskiej Centralnej Lidze Juniorów.

Pierwszy mecz odbędzie się w środę 22 listopada na boisku w Popowie.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
Wronki: Bal Pluszowego Misia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl

Komentarze