Charytatywny wyścig

12.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #pniewy   

W niedziele 8 października br. członkowie Stowarzyszenia Odjechani-TEAM.PL wraz z przyjaciółmi, spotkali się na charytatywnym wyścigu MTB po lasach miejscowości Mokrzec niedaleko Międzychodu.

 

Dystans na którym zmagało się ośmiu Odjechanych, to tylko 25 km lecz piasek i błoto solidnie dały w kość wszystkim uczestnikom. Odjechani nie boją się pogody, to pogoda boi się Odjechanych. Ci odważni, którzy w ten deszczowy dzień wybrali się na wyścig rowerami, wystartowali oraz wrócili na dwóch kółkach. Wyniki wyścigu były tylko formalnością gdzie Bartosz Szukała zdobył 2m., a Karol Pściuk 4m. Chodziło głównie o zbiórkę funduszy na leczenie poprzez zabawę, a przede wszystkim o pomoc dla chorej na rdzeniowy zanik mięśni dziewczynki. Oliwka boryka się ze straszliwą chorobą, ale jest bardzo silna i ma wsparcie wśród wspaniałych ludzi. Odjechani górą... dzięki za pomoc.

 

To może Cię także zainteresować:
Mikołajki w Lubocześnicy
Pniewy: Rozświetlanie choinki
"Zanim przyjdą goście"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl / PS | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze