V Turniej Kręglarski

04.10.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #kręgle   #wronki   

21 września 2017 r. na terenie wronieckiej kręgielni odbył się V Turniej Kręglarski zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy MGOPS we Wronkach. W turnieju uczestniczyły czteroosobowe reprezentacje WTZ Duszniki, WTZ Szamotuły, WTZ Wronki oraz DPS Nowa Wieś.

 

Turniej został otwarty przez Kierownika WTZ Wronki Beatę Grzywaczewską. Każdy z zawodników miał czas na rozgrzewkę oraz trzy rzuty próbne. Jak zawsze najważniejsza była dobra zabawa, jednak aby turniej stał się ciekawszy i aby jeszcze bardziej pobudzić ducha rywalizacji, zmieniły się zasady.

Zawodnicy walczyli o pierwsze trzy miejsca drużynowo. Każdy z zawodników oddał po 10 rzutów na każdym z torów. Zsumowane punkty indywidualne dały wynik drużyny. Nie zabrakło również poczęstunku, aby zawodnicy i goście nie opadli z sił. Był też czas na wspólną zabawę przy muzyce.

Uczestnicy turnieju mimo swojej niepełnosprawności i ograniczeń reprezentowali wysoki poziom, co sprawiło, że nie zabrakło wielu emocji. Zacięta rywalizacja wyłoniła zwycięzców, którymi okazała się: reprezentacja z Wronek (729 pkt), drugie równie zaszczytne miejsce przypadło DPS z Nowej Wsi (652 pkt), trzeci na podium stanęli uczestnicy z Dusznik (631 pkt).

W naszym turnieju nie ma przegranych. Były nagrody, upominki, dyplomy, statuetki, puchary, medale oraz wiele emocji. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do domu zadowoleni z wieloma pozytywnymi wrażeniami. Dziękujmy za wspólnie spędzony czas i mamy nadzieję, że do zobaczenia za rok. Dobry rzut.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Uczennice ze Szkoły na Leśnej w Senacie i Sejmie RP
Wronki: I Wronieckie Ciuchobranie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: wronki.pl | Tekst i zdjęcia: WTZ Wronki

Komentarze