Rodzinny rajd rowerowy "Na pożegnanie lata"

30.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #rower   #rajd   #ostroróg   

W piątek 22 września Uczniowski Klub Sportowy „Nałęcz” po raz dziesiąty zorganizował rodzinny rajd rowerowy. Wzięło w nim udział ok. 80 osób w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat.

 

Trasa wiodła z Ostroroga przez Rudki Huby, dalej przez las do Zapustu i Wielonka, a zakończyła się tradycyjnie na boisku nad Jeziorem Mormin. Wśród osób, które powitały cyklistów na mecie znaleźli się Przewodniczący Rady Miejskiej w Ostrorogu Rafał Szorcz, Burmistrz MiG Ostroróg Sławomir Szałata, oraz Dyrektor Zespołu Szkół Maciej Polanowski. Na boisku organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg konkurencji sportowo-rekreacyjnych m.in. slalom z piłką, łowienie ryb, wyścig w workach czy przeciąganie liny. Po zakończeniu części sportowej uczestnicy rajdu mogli zregenerować siły posilając się kiełbasą z grilla. Dzięki współfinansowaniu przez Gminę Ostroróg wszyscy biorący udział w tym przedsięwzięciu otrzymali pamiątkowe buttony i okolicznościowe widokówki. Ze środków Starostwa Powiatowego w Szamotułach zakupiono dla uczestników upominki w postaci art. szkolnych. UKS „Nałęcz” Ostroróg serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu imprezy P.P Zdzisławowi Nowakowskiemu, Zdzisławowi Maćkowiakowi, właścicielom pizzerii Mormin oraz Prezesowi i druhom Z OSP Ostroróg.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordowy Bieg Mikołajkowy
Podejrzany o kradzież roweru i dokumentów w rękach policji
VIII Turniej Piłki Nożnej w Ostrorogu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: ostrorog.pl / UKS | foto: ostrorog.pl

Komentarze