Sparta przegrała na Leśnej

27.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #sparta   #szamotuły   #błękitni   #wronki   

W sobotę 23 września 2017 r. szamotulska Sparta wyjechała do Wronek na mecz z Błękitnymi. Mecze między tymi drużynami zawsze wywołują spore zainteresowanie wśród kibiców oraz dreszczyk emocji wśród zawodników i działaczy z którym jedni radzą sobie lepiej a drugich paraliżuje.

 

Sparta przegrała ten mecz po bramce Łukasza Biedziaka zdobytej w 30' w pierwszej połowie. Druga połowa to praktycznie dominacja Sparty jednak nie uwidoczniona bramkami i ostatecznie do Szamotuł Sparta wróciła bez zdobyczy punktowej. Na domiar złego poważnej kontuzji kolana nabawił się Ailton De Lima Silva i do Szamotuł wracał karetką pogotowia.

 

Błękitni Wronki vs Sparta Szamotuły 1-0 (1-0)

 

bramka:

1-0 Łukasz Biedziak 30'

 

skład Sparty:

Jakub Prętki, Adrian Barański, Jacek Gil, Rafał Chmal, Rafał Krówczyński, Przemysław Szała, Krzysztof Nowak (55' Ailton De Lima Silva, 64' Damian Cudaszewski), Dominik Kowalik, Filip Kaszkowiak, Sebastian Lachowicz (80' Kacper Szmyt), Krystian Wojciechowski.

 

Sędziowali:

Maciej Śliwiński - sędzia główny

Piotr Idzik - sędzia asystent nr 1

Maciej Grosz - sędzia asystent nr 2

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"
Uczennice ze Szkoły na Leśnej w Senacie i Sejmie RP

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: spartaszamotuly.pl | foto: spartaszamotuly.pl

Komentarze