Gala z okazji 95-lecia Sparty Szamotuły

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #jubileusz   #klub sportowy   #sparta   #szamotuły   

W czwartek 7 września 2017 r. spartanie obchodzili 95 lat istnienia klubu.

 

7 września 2017 r w kinie Halszka Sparta Szamotuły zorganizowała uroczystą Galę z okazji 95-lecia istnienia klubu.

Na Gali stawili się byli i obecni zawodnicy, działacze klubu oraz wielu znakomitych zaproszonych gości wśród których był Prezes Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej Paweł Wojtala, burmistrz Włodzimierz Kaczmarek, w-ce starosta Powiatu Beata Hanyżak, były starosta Paweł Kowzan.

Galę otworzył Prezes Sparty Szamotuły Jacek Tacik przedstawiając w skrócie historię i największe osiągnięcia klubu. Wspomniał też o tych których już nie ma w szeregach Sparty.

Zarząd klubu wyróżnił pamiątkowymi paterami działaczy i zawodników. Uroczystość uświetnił wspaniałym koncertem zespół Old Band oraz Waldemar Borowiak, który był kiedyś zawodnikiem Sparty.

Po oficjalnych uroczystościach zebrani udali się do Restauracji WuZetKa gdzie przy skromnym poczęstunku wspominano historię klubu.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Świetna gimnastyka dla umysłu i świętomarcińskie rogale
97 urodziny Marii Witkowiak

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: spartaszamotuly.pl | foto: spartaszamotuly.pl

Komentarze