Udana rywalizacja strzelecka

13.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#strzelnica   #powiat szamotulski   

9 września na terenie strzelnicy w Dąbrówce Leśnej koło Obornik odbyły się XIII Mistrzostwa Powiatu Szamotulskiego i VIII Powiatu Obornickiego w Strzelaniu Myśliwskim Śrutowym (krąg, oś, bażant, zając). W organizację zawodów zaangażowali się m.in. Jacek Szczepanik - Nadleśniczy Nadleśnictwa Oborniki i Kwiryn Naparty - Nadleśniczy Nadleśnictwa Pniewy, który pełnił też funkcję Głównego Sędziego. Zawody rozpoczęli sygnaliści: Łukasz Bąk i Adam Kupś.

 

Po długiej i zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:

I miejsce - Krzysztof Kaczorowski

II miejsce - Remigiusz Przybyłowicz

III miejsce - Bartosz Krzyżagórski

IV miejsce – Roch Kubis

V – Krzysztof Śnieguła

VI – Ryszard Karwański

 

Puchar i nagrodę Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki za najlepszy wynik wśród leśników otrzymał Remigiusz Przybyłowicz. Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni, zwycięzcy otrzymali też pamiątkowe dyplomy i puchary. Rywalizacja przebiegła w miłej atmosferze, a piękna pogoda, smaczny bigos i sprawna obsługa zapewniona przez koło łowieckie „Nad Flintą” były dodatkowymi atutami imprezy.

 

To może Cię także zainteresować:
Powiat wyposaża szpital
Powiat Szamotulski działa na drogach
Akcja "Znicz" przebiegła bez wypadków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze