Rekordowy Bieg Podgrzybka

05.09.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #wronki   

Przedostatnim biegiem w ramach tegorocznego Grand Prix Wronek był Bieg Podgrzybka, który odbył się w sobotę 2 września. Wzięło w nim udział ponad 170 uczestników.

 

Biegacze wystartowali z boiska treningowego Lecha Poznań przy Hotelu Olympic i dobiegli na boisko sportowe w Rzecinie. Meta w Rzecinie była również miejscem rozpoczęcia i zakończenia trasy dla chodziarzy.

Najszybszym biegaczem spośród startujących okazał się Mateusz Rodewald, a wśród kobiet triumfowała Violetta Maciołek. W kategorii nordic walking zwyciężyli Izabela Frąckowiak-Okrzesik oraz Roman Frąckowiak.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, który został zaprojektowany w taki sposób, aby wraz z pozostałymi stanowić jedną całość. Ostatnim akordem biegowego Grand Prix Wronek będzie Bieg Jesienny, który odbędzie się w listopadzie.

Po zakończeniu biegu i marszu nordic walking na scenie przygotowanej na Święto Podgrzybka odbyło się tradycyjne losowanie upominków ufundowanych przez organizatorów i sponsorów.

Organizatorami Grand Prix Wronek są Gmina Wronki i Wroniecki Klub Biegacza. Bieg Jesienny odbył się przy wsparciu Sołectwa Rzecin, Hotelu Olympic, Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach i Nadleśnictwa Wronki. Ogromne podziękowania należą się również wolontariuszom z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki i druhom OSP.

 

Bieg Podgrzybka - biegacze

Bieg Podgrzybka - chodziarze

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
Wronki: Bal Pluszowego Misia

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl

Komentarze