Nowe obiekty sportowe w Szkole na Leśnej

31.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #szkoła   #wronki   

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 we Wronkach wraz z początkiem roku szkolnego, będą mogli korzystać z zupełnie nowej, 4-torowej bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal.

 

Aktualnie na miejscu trwają ostatnie prace porządkowo-wykończeniowe. Koszt przedsięwzięcia to 162.864,00 zł przy dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na poziomie 63,63% kosztów kwalifikowanych.

 

Na zdjęciach: Dyrektor Szkoły Monika Kozber, Wiceprezes Stowarzyszenia Puszcza Notecka Irena Wojciechowska, Członek Zarządu Rady Powiatu Kazimierz Michalak oraz wykonawca Inwestycji Marcin Kilichowski – P.H.U. Instal przyglądają się nowo powstałej infrastrukturze sportowej.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze