Niedzielne wędkowanie w Głuchowie

11.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #wędkarz   #wędkowanie   #wronki   

Członkowie PZW Gałowo, w niedzielę 6 sierpnia, skoro świt stawili się na jeziorze w Głuchowie, by wziąć udział w kolejnej edycji Zawodów Wędkarskich o Puchar Starosty Szamotulskiego.

 

W rywalizacji wzięło udział 24 wędkarzy, w tym 7 juniorów, 14 seniorów i 3 emerytów. Pogoda dopisała, humory również. Chociaż poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, uczestnicy z dużym entuzjazmem przystąpili do walki na wędki.

W kategorii seniorów najlepszy wynik - 9960 g uzyskał Tomasz Starosta. II miejsce zajął Paweł Rożanek - 9350 g. a III Janusz Skrzypczak - 4370 g. Z kolei wśród juniorów zwyciężył Dawid Runowski z wynikiem 2235 g. Patryk Maciński zajął miejsce II (1590 g), a trzecia lokata należała do Patryka Rożanka - 1370 g. W kategorii emerytów natomiast zwycięstwo odniósł Józef Rożanek - 8500 g.

Warto dodać, że najczęściej łowionymi rybami były karasie.

Po podsumowaniu wyników odbyło się oficjalne zakończenie zawodów. Starosta podziękował wszystkim uczestnikom za rywalizację w duchu fair play, życząc udanego wędkowania na kolejnych imprezach. Zwycięzcom wręczył puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Z dużą przyjemnością odebrał też okolicznościowy adres z podziękowaniem od Koła PZW Gałowo.

 

To może Cię także zainteresować:
Dominika ze Stypendium Prezesa Rady Ministrów
Medalowe starty i debiuty Karateków z Ostroroga
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze