II Rajd Rowerowy dla mieszkańców Bytynia

27.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #rower   #rajd   #kaźmierz   

W piątek 14.07.2017 odbył się II Rajd Rowerowy dla mieszkańców Bytynia. Trasa rajdu wiodła przez las do sąsiedniej wsi Kunowo, gdzie gościliśmy w Stadninie Koni u Pani Marty Roszkiewicz-Heizer.

 

Właścicielka wraz z dziećmi przyjęła nas bardzo miło i opowiedziała o prowadzeniu stadniny. Po mile spędzonym czasie wyruszyliśmy w drogę powrotną do Bytynia, gdzie przy Świetlicy Wiejskiej czekał na nas Pan Milan, który przygotował ognisko. Po tak udanej wyprawie wszystkim bardzo smakowała kiełbaska z kija i ciasteczka specjalnie upieczone na tę okazję przez Panią Magdę. Serdeczne podziękowanie kierujemy do Pani Marty Roszkiewicz-Heizer za miłe przyjęcie w stadninie, Panu Milanowi za przygotowanie ogniska oraz wszystkim uczestnikom za udział w rajdzie. Zapraszamy za rok.

 

To może Cię także zainteresować:
Medalowe starty i debiuty Karateków z Ostroroga
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Samochód uderzył w drzewo

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: kazmierz.pl / Sołtys Bytynia | foto: kazmierz.pl

Komentarze