Tymoteusz Zimny Wicemistrzem Europy!

27.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #medal   

Tymoteusz Zimny zdobył srebrny medal w biegu na 400 metrów podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Lekkiej Atletyce - Grosseto 2017! Zawodnik MKS ,„Baszta” Szamotuły zakończył bieg z czasem 46.04 s, ustanawiając tym samym swój nowy rekord życiowy.

 

Tymoteusz pobiegł również w sztafecie 4 x 400 m wraz z Mateuszem Rzeźniczakiem, Antonim Walickim i Maciejem Hołubem, zdobywając III miejsce na podium z czasem 3 m i 9 s.

Osiągnięcia Tymona w Grosseto zostały docenione przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. Tymon został powołany do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Seniorów w Lekkiej Atletyce, które odbędą się w dniach 4 – 13 sierpnia 2017 r. w Londynie.

To może Cię także zainteresować:
Rekordowy Bieg Mikołajkowy
VIII Turniej Piłki Nożnej w Ostrorogu
Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Prezesa LSZ

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze