Turniej Powiatów i Gmin Nadwarciańskich w Skwierzynie

26.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #turniej   #powiat szamotulski   

22 lipca, na terenie ,„Domu nad Rzeką” w Skwierzynie, odbyła się kolejna edycja ,„Święta Warty”. W programie znalazł się m.in. Turniej Powiatów i Gmin Nadwarciańskich, w którym rywalizowała reprezentacja naszego powiatu. Turniej podzielony był na kilka konkurencji. W zawodach kajakarskich Jędrek Krupecki oraz Błażej Andrzejewski wywalczyli dla nas I miejsce. W zawodach siłaczy, nasz reprezentant Artur Przybył uplasował się na III pozycji. W turnieju zasadniczym zajęliśmy III miejsce, wygrywając z Powiatem Międzyrzeckim (IV m.) i reprezentacją Witnicy (V m.). Przegraliśmy natomiast z Powiatem Gorzowskim (I m.) i reprezentacją Skwierzyny (II m.).

 

W ramach imprezy odbył się także Turniej Wiedzy o Funduszach Europejskich i debata ,„Samorząd w Europie: ekologia – gospodarka – rozwój – współpraca”, w której wzięli udział m.in. Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz, Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb oraz Poseł na Sejm Krzysztof Paszyk.

Święto Warty to doskonała okazja do promocji miast, gmin, powiatów i instytucji. Na terenie ,„Domu nad rzeką” ustawiono wiele stoisk promocyjnych. Jednym z nich było stoisko Powiatu Szamotulskiego, na którym zaprezentowano dorobek kulturalny i artystyczny naszego regionu.

Podczas Turnieju Powiatów i Gmin Nadwarciańskich, Powiat Szamotulski reprezentowali: Błażej i Mikołaj Andrzejewscy, Karolina Kutrzuba, Hubert, Jędrek i Bartek Krupeccy, Artur Przybył i Filip Olszewski.

 

To może Cię także zainteresować:
Rekordowy Bieg Mikołajkowy
VIII Turniej Piłki Nożnej w Ostrorogu
Turniej halowej piłki nożnej o Puchar Prezesa LSZ

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze