Rywalizacja pod siatką w pniewskich Łazienkach

17.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #pniewy   

W niedzielne popołudnie pięć par rywalizowało na "piachu" pod siatką w Łazienkach Miejskich. Część ekip potraktowało organizowany przez OSIR Pniewy turniej w siatkówce plażowej jako przetarcie przed 12 Edycją Rutnicki CUP, którego eliminacje odbędą się w przyszłą sobotę także w Łazienkach Miejskich.

 

W niedzielnym turnieju bezkonkurencyjną okazała się para Maciej Przekop i Mikołaj Wyrwał z Pniew, która wygrała wszystkie swoje spotkania. Na drugim miejscu uplasowało się rodzeństwo - Patrycja i Marcin Grocholewscy, a na trzecim miejscu rozgrywki ukończyli: Kamil Mamet i Błażej Czekała.

Na następne zmagania dla amatorów siatkówki plażowej zapraszamy 30.07.(niedziela), o godz. 14.00, także do Łazienek Miejskich w Pniewach. 

 

To może Cię także zainteresować:
Wypadek dwóch samochodów na obwodnicy Pniew
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze