Szkoła na Leśnej już wkrótce z nową bieżnią

10.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #bieżnia   #sport   #umowa   #wronki   

5 lipca rozstrzygnięto przetarg na budowę 4-torowej bieżni lekkoatletycznej i skoczni do skoku w dal przy Zespole Szkół nr 1 we Wronkach. Wykonawcą zadania wyłonionym w postępowaniu przetargowym jest firma P. H.U INSTAL Marcin Kilichowski ze Złotowa.

 

W piątek 7 lipca natomiast, Dyrektor Szkoły na Leśnej, Monika Kozber podpisała umowę na realizację inwestycji. Wkrótce ruszą pierwsze prace, które planowo powinny zakończyć się tuż przed nowym rokiem szkolnym.

Nowa bieżnia uzupełni bazę infrastruktury sportowej umożliwiając uczniom szkoły, a także mieszkańcom Wronek spędzanie czasu wolnego aktywnie i na sportowo!

Zadanie kosztować będzie 162.864,00 zł przy dofinansowaniu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020 na poziomie 63,63% kosztów kwalifikowanych.

 

Na zdjęciach: Dyrektor ZS nr 1 we Wronkach Monika Kozber podpisuje umowę na wykonanie inwestycji; Starostowie Szamotulscy - Józef Kwaśniewicz i Beata Hanyżak wraz z Dyrektor Moniką Kozber przyglądają się terenowi, na którym niebawem powstanie nowy obiekt lekkoatletyczny.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 20-24.11
Plac zabaw w Szklarni oddany do użytku
O bezpieczeństwie z młodzieżą z Pniew

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze