Ponad 200 osób ukończyło Bieg Wielkanocny

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #wronki   

Kolejnym akordem biegowego Grand Prix Wronek był Bieg Wielkanocny, który odbył się tradycyjnie w Lany Poniedziałek. Wzięło w nim udział ponad 200 biegaczy i uczestników marszu nordic walking.

 

Warto odnotować, że najszybszym biegaczem wśród mężczyzn był Maciej Łucyk, który ponad 7-kilometrową trasę pokonał w 27 minut i 16 sekund. Wśród kobiet zwyciężyła Joanna Domań z czasem 32:51. Z chodziarzy pierwsi na metę dotarli Zofia Weinzettel i Robert Ferfet. Większość biegaczy i chodziarzy na metę dotarła przy obfitych opadach deszczu i gradu, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Warto je zbierać podczas następnych biegów (Wroniecka Dycha, Bieg Podgrzybka i Bieg Jesienny), ponieważ zostały zaprojektowane w ten sposób, aby stanowiły jedną całość. Po zakończeniu zmagań sportowych w Hotelu Olympic odbyło się tradycyjne losowanie upominków ufundowanych przez organizatorów i sponsorów. Organizatorami Grand Prix Wronek są Gmina Wronki i Wroniecki Klub Biegacza. Bieg Wielkanocny odbył się przy wsparciu Hotelu Olympic, Przedsiębiorstwa Komunalnego we Wronkach i Nadleśnictwa Wronki. Ogromne podziękowania należą się również wolontariuszom z Młodzieżowej Rady Gminy Wronki i druhom OSP.


Bieg Wielkanocny - biegacze

Bieg Wielkanocny - chodziarze

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Uczennice ze Szkoły na Leśnej w Senacie i Sejmie RP
Wronki: I Wronieckie Ciuchobranie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: wronki.pl | foto: wronki.pl / FotoRafi Rafał Sierchuła

Komentarze