Powiatowe Mistrzostwa Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych

19.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #piłka nożna   #wronki   

11 kwietnia Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego we Wronkach był organizatorem Turnieju Powiatowego Piłki Nożnej w ramach XVIII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2016/2017, pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

 

W zawodach, które odbyły się na wronieckim Orliku, wzięło udział pięć drużyn z Pniew, Szamotuł i Wronek. Rozgrywki odbywały się systemem: każdy z każdym. Awans do rejonu wywalczył Zespół Szkół z Pniew oraz drużyna z Zespołu Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w składzie: Kornel Biedziak, Jakub Brożys, Hubert Dembski, Oskar Janicki, Grzegorz Chmiel, Fabian Kudliński, Jakub Perz, Hubert Perz, Hubert Przybysz, Kamil Ratajczak i Patryk Starzonek pod opieką trenera Damiana Sieczki zdobyła brązowy medal.

 

To może Cię także zainteresować:
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Uczennice ze Szkoły na Leśnej w Senacie i Sejmie RP
Wronki: I Wronieckie Ciuchobranie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze