Wierzeja najlepsza wśród jednostek OSP

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #sport   #piłka nożna   #duszniki   

W niedzielę 9 kwietnia na Sali Sportowej w Dusznikach zmierzyły się ze sobą Jednostki OSP Gminy Duszniki. Nie walczyły one między sobą jednak w zawodach pożarniczych, lecz w przygotowanym dla nich Turnieju Piłki Nożnej.

 

Do zawodów przystąpiło pięć zastępów. Przed rozpoczęciem rozgrywek kapitanowie zespołów omówili przepisy gry wraz z sędzią oraz organizatorem. Następnie po oficjalnym otwarciu i przywitaniu wszystkich zawodników przystąpiliśmy do turnieju. W meczu otwarcia OSP Podrzewie pokonało drużynę z Sędzin 3:1. Drużyna ta w kolejnych spotkaniach prezentowała się całkiem dobrze przegrywając zaledwie raz z reprezentacją OSP Wierzeja i ostatecznie zajmując III miejsce. Przyjezdni z Wierzei na tych zawodach pokazali dobrą formę tracąc punkty tylko z drużyną z Dusznik po remisie 1:1. Drużyna gospodarzy dzięki dobrej grze w obronie i kilku świetnym paradom swojego bramkarza po dwóch remisach i dwóch zwycięstwach uplasowała się na II miejscu. OSP z Sękowa przypadło miejsce tuż za podium, V lokatę zajęła ekipa z Sędzin.

 

To może Cię także zainteresować:
Ewakuacja w Szkole Podstawowej w Bytyniu
Planowane wyłączenia energii elektrycznej 12-15.12
Policja i Straż Miejska o "dwóch stronach sieci"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: osirduszniki.pl | foto: osirduszniki.pl

Komentarze