Medalowi karatecy

14.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #karate   #pniewy   

2 kwietnia odbyła się VI edycja ogólnopolskiego turnieju w Piasecznie IKO Mazovia Cup 2017. Patronat nad tym jednym z największych turniejów karate kyokushin w Polsce objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. W rywalizacji wzięło udział 465 zawodników z 37 klubów z całej Polski. W zawodach wystartowała 4 - osobowa reprezentacja UKS Kyokushin Karate Pniewy.

 

Rewelacyjnie spisali się nasi zawodnicy startujący w kategorii kumite. Marek Czerwiński zajął III miejsce w kumite kadetów do 40kg, również III miejsce zdobył Olaf Michałowski w kategorii kumite młodzików do 55kg. Adamowi Frelichowi i Kubie Kandulskiemu po zaciętych walkach nie poszczęściło się w rywalizacji o miejsca medalowe.

Nasi uczestnicy wykazali się ogromnym duchem walki i wysokim wyszkoleniem technicznym. Gratulujemy! Osu!

 

To może Cię także zainteresować:
Mikołajki w Lubocześnicy
Pniewy: Rozświetlanie choinki
"Zanim przyjdą goście"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: pniewy.wlkp.pl | foto: pniewy.wlkp.pl

Komentarze