Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej

14.03.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #siatkówka   #szamotuły   

Częśc nauczycieli pracujących w szkołach na terenie Powiatu Szamotulskiego ani myślała o leniuchowaniu w ten weekend. W sobotni poranek 11 marca, pełni pozytywnej energii stawili się na hali "Nałęcz" w Szamotułach, gdzie rozgrywano Turniej Pracowników Oświaty w Piłce Siatkowej.

 

Imprezę oficjalnie otworzył Starosta Szamotulski Józef Kwaśniewicz życząc wszystkim zawodnikom dobrej zabawy w duchu fair play.

W rozgrywkach wzięło udział 5 drużyn z: Zespołu Szkół w Ostrorogu, Gimnazjum w Grzebienisku, Szkoły Podstawowej nr 3 w Szamotułach, a także z szamotulskich Zespołów Szkół nr 1 i nr 3. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Spotkania były niezwykle emocjonujące, choć najważniejszym elementem turnieju była możliwość wspólnej zabawy. Drużyny wzajemnie zagrzewały się do walki, a dobry humor nie opuszczał żadnego z zawodników az do zakończenia rozgrywek.

W tegorocznej edycji turnieju najlepsza okazała się reprezentacja Zespołu Szkół nr 1 w Szamotułach. Miejce II zajęła szamotulska "Trójka", a III - Zespół Szkół nr 3 w Szamotułach. Czwarta lokata należała do zawodników z Ostroroga, a piąta - do Grzebieniska.

Dyrektor ZS nr 3 Jacek Kucnerowicz wręczył kapitanom drużyn pamiątkowe dyplomy oraz puchary. W imieniu szamotulskiej "Trójki" odebrali je uczniowie, którzy przez cały turniej zagrzewali swych nauczycieli do walki.

 

To może Cię także zainteresować:
Bajkowe Mikołajki u Brzechwy
Medalowe starty i debiuty Karateków z Ostroroga
Walczyli o Puchar Starosty

red. | źródło: powiat-szamotuly.pl | foto: powiat-szamotuly.pl

Komentarze